Moje usługi

Artykuły

Potrzebujesz tekstu? Dobrze trafiłeś. Tworzę artykuły na zlecenie, w tym advertoriale i inne niestandardowe teksty reklamowe.


Od pięciu lat moim głównym zajęciem jest praca redakcyjna w Spider’s Web, gdzie prowadzę dział foto i piszę o nowych technologiach. W tym czasie wymieniłem setki uścisków dłoni podczas konferencji i eventów w kilkunastu krajach na trzech kontynentach.

Sesje zdjęciowe

Chcesz zilustrować tekst zdjęciami? Nie musisz zatrudniać kolejnej osoby. Sam wykonam profesjonalną fotorelację lub sesję produktową.


Fotografuję od 10 lat. W pracy redakcyjnej specjalizuję się w fotorelacjach z imprez branżowych oraz w fotografii produktowej. Mam za sobą liczne relacje z koncertów, a także sesje wnętrzarskie. Przez kilka lat pracowałem jako fotograf ślubny.

Filmy

Życzysz sobie relacji w formie wideo? Proszę bardzo. Nagrywam i montuję zarówno krótkie formy skierowane na profile społecznościowe, jak i dłuższe, przekrojowe materiały.


Od trzech lat zajmuję się produkcją wideo. Nagrywam i montuję materiały na Spider’s Web TV, do których zaliczają się m.in. recenzje, relacje z wydarzeń, wywiady i filmy promocyjne. Dodatkowo zajmuję się obsługą wideo imprez branżowych.